Terapia Theta, czyli wewnętrzny reset

Terapia Theta była z powodzeniem stosowana już od czasów starożytnych. Polega na spowolnieniu fal mózgowych do częstotliwości 4-8 Hz, zwanej Theta. Dzięki temu wytwarza się połączenie między umysłem świadomym i podświadomym. W medytacji osiągnięcie głębokiego stanu relaksu może zająć niektórym osobom nawet kilka godzin. Tymczasem w metodzie Theta Healing trwa to zaledwie kilka minut i przynosi niemal natychmiastową, pozytywną zmianę.

Terapeuta Theta Healing – co robi?

Certyfikowana terapeutka Theta Healing Katarzyna Szafranek prowadzi naukę skutecznej metody uzdrawiania duchowego. Pomaga przetransformować swoje życie, otworzyć się na nowe możliwości oraz aktywować ukryte potencjały.

Terapeuta Theta Healing dociera do zakodowanych w podświadomości ograniczeń. Ułatwia zidentyfikować stare, zapomniane wzorce oraz wierzenia blokujące szczęśliwe i spełnione życie. Wzmacnia poczucie wewnętrznej siły. Pozwala zrozumieć, że każda zmiana zaczyna się od samego siebie i swojego umysłu. Zdrowie, powodzenie, dobrobyt w sferze osobistej i zawodowej nigdy nie był tak łatwy do osiągnięcia.

Doświadczony terapeuta Theta Healing wprowadza w stan, w jakim mózg znajduje się tuż przed zaśnięciem. W tym momencie nawiązuje się kontakt z podświadomością. Można wówczas wszystko transformować oraz zamanifestować swoje pragnienia. Uzdrowione zostają najgłębiej zakorzenione błędne przekonania, które nie pozwalają wzrastać w szczęściu i miłości. Blokady powstałe w wyniku trudnych emocji i przeżyć ujawniają się nie tylko na planie duchowym, ale także w ciele fizycznym. Praca z terapeutą metody Theta Healing pozwala zastąpić je pozytywnymi przekonaniami i wzorcami, uzdrowić relacje z innymi ludźmi oraz z własną duszą.

Theta kursy, czyli niezwykłe uzdrawianie

Theta kursy to nauka oraz wspaniała inspiracja na drodze osobistego rozwoju. W trakcie szkoleń poznaje się szybki i niezwykle efektywny sposób wprowadzania mózgu w stan Theta. Umożliwia to nawiązanie kontaktu z kreatywną energią poruszającą całym wszechświatem.

Szkolenie Theta Healing DNA Podstawowe opiera się na metodzie zaproponowanej przez Viannę Stibal. Uczy jak nawiązać połączenie ze stwórczą, bezwarunkową miłością, która daje moc zmiany. Umiejętności zdobyte na kursie pozwalają pomagać nie tylko swoim przyszłym pacjentom, ale również samemu sobie. Zapoznanie się z tą metodą umożliwia uzdrowienie zaburzonego obszaru życia.

Z kolei kurs Theta Healing DNA 2 Zaawansowanym uczy wejścia na jeszcze głębszy poziom celem osobistej przemiany. To tutaj można poznać proces radykalnego wybaczania, który uwalnia od traum i problemów. Tak powstają cuda.

Pozostałe kursy dotyczą:

  • rozwijania zmysłów oraz intuicji – Kop głębiej• połączenia ze Stwórcą, czyli Ty i Stwórca• relacji osobistych – Ty i Twój Partner• kontaktów z innymi ludźmi – to Ty i Twój wewnętrzny Krąg• uwolnienia negatywnych przekonań o świecie, czyli Relacje ze Światem• przyciągania dostatku – Manifestacja Obfitości• otwierania się na właściwą osobę – Bratnie Dusze• akceptacji siebie – Rytm do idealnej wagi• zaawansowanej wiedzy metafizycznej – DNA 3

Dzięki szkoleniom można uzyskać certyfikat upoważniający do pracy metodą Theta Healing. Szczegóły na stronie: https://transformacjazycia.com